Nowe atrakcje Krynickiego Parku Linowego - sezon 2015

11 stycznia 2015, 11:00


W sezonie 2015 na Klientów Krynickiego Parku Linowego czekają 2 nowe trasy linowe. Jedna przeznaczona dla małych dzieci oraz druga zbliżona poziomem do średniej, z nowymi, ciekawymi przeszkodami.

Nastąpiła również niezwykle atrakcyjna zmiana na istniejącej już zielonej trasie średniej. Jesteśmy pewni, że tyle samo frajdy będą mieć zarówno dzieci jak i dorośli jadąc po linach, na wysokości kilku metrów… gokartem!

Opis nowych tras Krynickiego Parku Linowego:

 • Trasa MALUCH

  Min. wzrost : brak
  Czas zabawy: ok. 20 min.
  Liczba przeszkód: 11 (m.in. mosty, przejście po linie, zjazd na talerzyku, zjazd tyrolski)

  Trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych klientów parku linowego. Zastosowany na niej został system zabezpieczeń jak na trasach profesjonalnych (uprząż z karabinkami). Platformy są zainstalowane bezpośrednio nad ziemią, co pozwala na ciągłą kontrolę poczynań dziecka. Rodzic idący obok trasy może stać się instruktorem a dziecko w bezpiecznych warunkach uczy się zasad bezpiecznego poruszania się po trasach. Zabawę na tej trasie może rozpocząć nawet 3-letni brzdąc.

 • Trasa ŚREDNIA NIEBIESKA

  Min. wzrost: 110 cm
  Czas zabawy: ok. 30-40 min.
  Liczba przeszkód: 16 (m.in. przejście z drążkiem po linie, zjazd na snowboardzie, zjazdy tyrolskie nad strumieniem)

  Nowa trasa ze średnim poziomem trudności. Przystępna dla każdego, z nowymi, ciekawymi przeszkodami oraz malowniczymi zjazdami nad strumieniem górskim. W porównaniu do trasy zielonej minimalnie dłuższa i trudniejsza.