Krynicki Park Linowy

imprezy integracyjne, atrakcje turystyczne Krynica Zdrój

park linowy mapa

Imprezy integracyjne

FABRYKA ENDORFINY
Organizujemy imprezy integracyjne
IMG_0554.JPG

         
          Park Linowy, jak i jego otoczenie, są odpowiednim miejscem do przeprowadzenia zjazdów, spotkań i imprez integracyjnych. Organizujemy imprezy przeznaczone dla korporacji, mniejszych firm, jak również dla osób indywidualnych przebywających na terenie Krynicy-Zdrój i jej okolic.

Poza zabawą w parku linowym organizujemy także zabawy zręcznościowe, zabawy integracyjne, turnieje strzeleckie (strzelnica myśliwska, paintball) i wiele innych, które połączone z atrakcjami parku linowego wyzwolą wśród uczestników ducha walki i współzawodnictwa, jednocześnie budując współpracę pomiędzy członkami zespołów.

Konkurencje teambuildingowe możemy przeprowadzić na podstawie proponowanych przez nas scenariuszy. Zabawy integracyjne przygotowujemy ze szczególnym nastawieniem na oprawę artystyczną, wraz z dopasowaną formą scenariusza tematycznego. We wszystkich programach wykorzystywane zostają atrakcje parku linowego oraz specjalnie przygotowane konkurencje naziemne.

Imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i gwarantujemy udaną zabawę!
 

          
Więcej informacji na temat imprez integracyjnych zapraszamy na stronę
www.fabrykaendorfiny.pl

DSC03441_1.JPG DSCN1140.JPG PC315055.jpg

        
           W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
        

Krynicki Park Linowy
 

       Informujemy, że w przypadku organizacji imprezy integracyjnej oraz grup powyżej 10 osób wymagana jest rezerwacja mailowa na adres: biuro@parklinowykrynica.plNa podstawie otrzymanych informacji dotyczących grupy przedstawimy Państwu ofertę.

DSC03684-2_1.JPG

IMG_0566.JPG

DSC03619.JPG

DSC04786.JPG

Zdjecie0084.jpg

 
Copyright © 2022 Krynicki Park Linowy. All Rights Reserved
Realizacja StrefaOnline.com