Krynicki Park Linowy

imprezy integracyjne, atrakcje turystyczne Krynica Zdrój

park linowy mapa

Oferta dla szkół i kolonii

 

       oferta dla szkol krynica zdroj

Drodzy Opiekunowie!
Jeśli szukacie świeżego i oryginalnego pomysłu na wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych to mamy wspaniałą wiadomość! Z pełną odpowiedzialnością polecamy do tego celu KRYNICKI PARK LINOWY! Serdecznie zapraszamy grupy szkolne, zielone szkoły oraz grupy kolonijne do skorzystania ze specjalnie przygotowanych dla Was atrakcyjnych promocji.

Park Linowy jest to miejsce, gdzie dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również wyniosą z tej zabawy wiele nauki. Bliski kontakt z naturą i górskie powietrze to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia.
 

park linowy atrakcje krynica dla szkol
 

Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy ruszą na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele radości. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.
     
Oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych (z atrakcji parku mogą korzystać dzieci już od 3 lat).

dla szkol krynica zdrój wiata

Do dyspozycji grupy: miejsce ogniskowe, wiata. Dania grillowe we własnym zakresie lub możemy zapewnić obsługę cateringową.
 

Gwarancją bezpieczeństwa, dobrej opieki i nie tylko ciekawego, ale też wartościowego spędzenia czasu jest zespół ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi ofertami dla szkół od podstawowych po bardziej zróżnicowane. Zachęcamy i polecamy! 
 
OFERTA DLA SZKÓŁ I
ATRAKCJE PARKU LINOWEGO W SUPER PROMOCJACH
 
park linowy promocje dla szkol krynica zdroj

PROMOCJA POSEZONOWA*
dla grup szkolnych, zielonych szkół

 

2  trasy linowe - W CENIE JEDNEJ !! (droższej)          

Dodatkowo: BIG SWING (skok wahadłowy) - 50% zniżki

(oferta dotyczy grup powyżej 15 osób, nie dotyczy trasy extreme, obowiązuje w okresie pozawakacyjnym)

CZAS TRWANIA: zależny od wielości grupy ok. 2-3h.

*obowiązuje w okresie poza wakacjami
 

PROMOCJA WAKACYJNA
dla grup kolonijnych, wycieczek

- Przy grupach od 10 do 20 osób – 15% zniżki na wszystkie atrakcje parku (istnieje możliwość korzystania z pakietów promocyjnych).
 
- Przy grupach powyżej 20 osób – 20% zniżki na wszystkie atrakcje parku (istnieje możliwość korzystania z pakietów promocyjnych).

 

 


OFERTA DLA SZKÓŁ II

ATRAKCJE PRAKU LINOWEGO W SUPER PROMOCJI + WYCIECZKA NA JAWORZYNĘ

jaworzyna park linowy krynica zdroj

Proponujemy Państwu spójne połączenie 2 atrakcji: atrakcyjną wycieczkę na Jaworzynę Krynicką z przewodnikiem (wjazd koleją gondolową) wraz z zejściem ścieżką przyrodniczo-edukacyjną, biegnącą ze szczytu Jaworzyny wprost na wyśmienitą zabawę do Krynickiego Parku Linowego.

jaworzyna krynicka park linowy krynica zdroj


Ścieżka przyrodniczo - edukacyjna „na stoku Jaworzyny Krynickiej” umożliwia zapoznanie się z najciekawszymi fragmentami krajobrazowo – przyrodniczymi Jaworzyny, a także wielofunkcyjnym charakterem lasów krynickich. Podziwiać można na niej ciekawe przyrodniczo formy biogrup drzew oraz drzewostanów, a także przykłady form ochrony przyrody ożywionej i nieożywionej. Ścieżka zachęca bogactwem typowej dla lasów beskidzkich fauny i flory, a także pięknymi rozległymi panoramami na góry Beskidu Niskiego. Długość ścieżki to ok. 4,5 km, a czas potrzebny do jej przejścia to 2 godziny.     

wycieczka na jaworzyne park linowy krynica zdroj
 

Nauka połączona z wędrówką, przebywaniem na świeżym powietrzu i zdobywaniem wiedzy praktycznej lepiej zapada w pamięć, przynosząc więcej pożytku.
 
Doskonałą nagrodą po zakończonej wędrówce będzie skorzystanie z niebanalnych atrakcji Parku Linowego, pełnego emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

OFERTA DLA SZKÓŁ III

Zabawa scenariuszowa "POSZUKIWACZE SKARBÓW" (atrakcje parku linowego + zabawy dodatkowe)

poszukiwacze skarbów krynica zdrój oferta dla szkół
 
Poszukiwacze skarbów to dość rozbudowany program, zawierający w sobie sporo atrakcji. Wszystkie zabawy wplecione są w główny scenariusz imprezy.
 
To dwuetapowa zabawa w parku linowym oraz okolicznych lasach. Uczestnicy podzieleni są na grupy rywalizujące ze sobą. 
 
krynica zdroj dla szkol

W I etapie uczestnicy korzystają z parku linowego, na trasach którego znajdują wskazówki i rekwizyty niezbędne do dalszej zabawy. 

II etap to stanowiska zmieniające się rotacyjnie: 
- ścianka wspinaczkowa (2 wejścia dla każdego uczestnika – wejście na czas w formie rywalizacji grup), 
- skok wahadłowy,
- marsz na orientację z użyciem kompasu, połączony z rozwiązywaniem szyfrów i zagadek, nauką węzłów oraz konkurencjami budującymi zespół.

dla szkol krynica zdroj park linowy

Podczas rozdzielenia grup każdej grupie towarzyszy instruktor, który koordynuje grupę i dba o bezpieczeństwo.

 
Zwycięzcy prócz chwały otrzymają także jeden z największych skarbów ludzkości, zamknięty w magicznym kufrze. 

dla szkol krynica zdroj poszukiwacze skarbowPolecamy również inne interesujące atrakcje skierowane specjalnie dla grup szkolnych 

więcej informacji:
OFERTA DLA SZKÓŁ - ATRAKCJE I PROGRAMY FABRYKI ENDORFINY


PLIKI DO POBRANIA:

1. Formularz dla opiekuna grupy
POBIERZ: pdf, doc

2. Formularz dla rodziców
POBIERZ:
pdf, doc
 


Przy grupach wymagana jest rezerwacja terminu. W celu jej dokonania prosimy o kontakt telefoniczny oraz mailowy: biuro@parklinowykrynica.pl

 

IMG_1271_1.JPGOferta dla szkół - Krynicki Park Linowy

atrakcje krynica dla szkol park linowy krynica zdrojpark linowy atrakcje krynica zdroj dla szkolwiata krynica zdrojIMG_1273_2.JPG

Krynica_Zdr_ParkLinowy_0353_TP.jpg

atrakcje krynica zdrój park linowy promocje dla szkol
atrakcje krynica zdroj park linowy oferta dla szkolatrakcje dla szkol krynica zdroj park linowy krynicaDSC03684_2.JPG

 

krynica zdroj park linowy grupy szkolne

DSC03668.JPG

oferta dla grup szkolnych atrakcje krynica zdroj

DSC03712.JPGkrynica zdroj atrakcjepark linowy krynica atrakcjeatrakcje krynica zdroj park linowy krynica dla szkol ofertadla szkol krynica zdroj

 
Copyright © 2022 Krynicki Park Linowy. All Rights Reserved
Realizacja StrefaOnline.com